O kancelarii

Poznaj nasz zespół

PATENTBOX to kancelaria rzeczników patentowych działająca w Poznaniu od ponad 30 lat. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi narzędziami pracy. Doradzamy naszym Klientom w zakresie ochrony własności intelektualnej, prowadzimy spory i negocjacje ugodowe, wspieramy naszych klientów w ubieganiu się o prawną ochronę marki, loga, designu, rozwiązań technicznych. Do naszych klientów należą zarówno indywidualni przedsiębiorcy jak i duże spółki o międzynarodowym zasięgu. Dla każdego z nich dopasowujemy ofertę odpowiadającą jego potrzebom.

mgr inż. Romuald Suszczewicz

Założyciel Kancelarii, Europejski rzecznik patentowy, polski rzecznik patentowy, profesjonalny pełnomocnik EUIPO

dowiedz się więcej

mgr inż. Barbara Suszczewicz

Europejski rzecznik patentowy EQE, polski rzecznik patentowy, profesjonalny pełnomocnik EUIPO

dowiedz się więcej

mgr Aleksandra Gierczak

Radca prawny, profesjonalny pełnomocnik EUIPO

dowiedz się więcej

Kancelarie, z którymi współpracujemy

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie ochrony własności intelektualnej. Współpracujemy m.in. ze specjalistami z zakresu patentów z kancelarii EUPATENT.PL, a w celu zapewnienia szerokiej ochrony praw własności intelektualnej naszych Klientów również poza granicami Polski - również z kancelariami zagranicznymi na całym Świecie.

Opiekujemy się znakami towarowymi:

Cieszymy się wieloletnim zaufaniem licznego grona Klientów, między innymi przedsiębiorstw, których znaki towarowe widnieją poniżej